MONTHLY & WEEK 12 WINNERS

 

MAJOR PRIZES

 

₱2 Million GCash (Nationwide)

Rodolfo Jr. Antenorcruz Romorosa - Cagayan de Oro (Mindanao)

 

₱1 Million GCash (Nationwide)

Eugene Quilicot Andot - Dipolog (Mindanao)

 

₱100,000 GCash (Regional)

     

  1. Jervic Cuartoy Taduran - Las Piñas (NCR)
  2. Kervi Fajardo Rosario - Pangasinan (North & Central Luzon)
  3. Jaime Matel de Castro - Cavite (South Luzon)
  4. Ryan Oniel Yanson Julian - Negros Occidental (Visayas)
  5. Angel Villacarlos Cabuguas - South Cotabato (Mindanao)

 

MINOR PRIZES

 

5G Phones (Regional)

     

  1. Jinky Fidelino Castilar - Las Piñas (NCR)
  2. Rennan Yongco Montecillo - Bulacan (North & Central Luzon)
  3. Princess Queros Gregorio - Batangas (South Luzon)
  4. Via Louise Llarenas Dacuyasan - Samar (Visayas)
  5. Ferdinand B. Paquibulan - Cagayan de Oro (Mindanao)

 

₱2,000 Shopee Voucher (Regional)

     

  1. John Paul Pardilla Magdua - Manila (NCR)
  2. Jake Ramos Falcutila - Pasig (NCR)
  3. Reynaldo Torrato Galon - Caloocan (NCR)
  4. Myrna Banggoy Guman - Isabela (North & Central Luzon)
  5. Rachelle Parong Cacayan - Isabela (North & Central Luzon)
  6. Bonifacio Jr. Rivera Jose - Quirino (North & Central Luzon)
  7. Alyssa S. Diaz - Palawan (South Luzon)
  8. Jaezon Krecia-Gonzales - Batangas (South Luzon)
  9. Gabriel Genesis Llena Quiampao - Rizal (South Luzon)
  10. James Ares Juban - Cebu Occidental (Visayas)
  11. Oliver T. Frias - Cebu (Visayas)
  12. Fritzie Mae Talaboc Kilcher - Cebu (Visayas)
  13. Flora Q. Arcamo - Davao del Sur (Mindanao)
  14. Merly Maigan Engad - Zamboanga (Mindanao)
  15. Felipe Marmojada Jr. - Zamboanga Sibugay (Mindanao)

 

₱2,000 Lazada Voucher (Regional)

     

  1. Jessie S. Geroy - Manila (NCR)
  2. Magin Garcia Argarin - Manila (NCR)
  3. Siegfried John P. Diamante - Makati (NCR)
  4. Neil Kevin Regala Navarrete - Nueva Vizcaya (North & Central Luzon)
  5. Ester Grajo Roque - Quirino (North & Central Luzon)
  6. Vilma Leabres Trinidad - Nueva Ecija (North & Central Luzon)
  7. Reymille Nicoleta - Albay (South Luzon)
  8. Marivic Arellado Canja - Cavite (South Luzon)
  9. Bennie Pacho Babar - Cavite (South Luzon)
  10. Aljiever Dughon Salonoy - Cebu (Visayas)
  11. Jonas Cordova Divino - Cebu (Visayas)
  12. Marvie Pedroza - Cebu (Visayas)
  13. Welcris Lampago Paspie - Davao Oriental (Mindanao)
  14. Divine Pepito Escalante - Davao Oriental (Mindanao)
  15. Shane Mayor Escobar - Davao Occidental (Mindanao)

 


WEEK 11 WINNERS

 

MAJOR PRIZES

 

₱1 Million GCash (Nationwide)

Rhona Rain Lalo - Nueva Ecija (North & Central Luzon)

 

₱100,000 GCash (Regional)

     

  1. Bernadette Susana - Quezon City (NCR)
  2. Maricel Francisco Bajum - Nueva Ecija (North & Central Luzon)
  3. Sonny Boy Datur Daep - Sorsogon (South Luzon)
  4. Christian Tutor - Bohol (Visayas)
  5. Domminick Itaas Luna - Misamis Oriental (Mindanao)

 

MINOR PRIZES

 

5G Phones (Regional)

     

  1. Antonio Chingcuangco Manalansan - Marikina (NCR)
  2. Michelle Bechayda Estacio - Bulacan (North & Central Luzon)
  3. Domingo Sallan - Quezon City (South Luzon)
  4. Lislei Anne Ensong Katada - Negros Occidental (Visayas)
  5. Renyl Jay O. No-Ay - Cagayan de Oro (Mindanao)

 

₱2,000 Shopee Voucher (Regional)

     

  1. Geraldine A. Cuanzon - Quezon City (NCR)
  2. Dennis Etang - Quezon City (NCR)
  3. Daniela Q. Naldo - Pasig (NCR)
  4. John de Vera Ambrec - Quirino (North & Central Luzon)
  5. Camille Na Epino - Bulacan (North & Central Luzon)
  6. Annadelle Mateo - Bulacan (North & Central Luzon)
  7. Cyprian P. Ocampo - Laguna (South Luzon)
  8. Angie Rina Pagador - Cavite (South Luzon)
  9. Shielamy Ardonia - Camarines Sur (South Luzon)
  10. Ma. Jan Roneal Alpuerto Elorde - Bohol (Visayas)
  11. Nelia N. Calaguio - Bohol (Visayas)
  12. Arniel M. Ricablanca - Negros Oriental (Visayas)
  13. William Villanueva Sabornido - Cagayan de Oro (Mindanao)
  14. Lyndon Panal Cardinales - Davao Oriental (Mindanao)
  15. David G. Araneta - Bukidnon (Mindanao)

 

₱2,000 Lazada Voucher (Regional)

     

  1. Dylan Alcaraz Rodriguez - Manila (NCR)
  2. Jhoanq Baguna - Quezon City (NCR)
  3. Floro Jr. Torregosa Alcantara - Quezon City (NCR)
  4. Nena Bulubling Ognayon - Ifugao (North & Central Luzon)
  5. Jeric Sakay Cruz - Bulacan (North & Central Luzon)
  6. Filomena Lozano Mindanao - Ilocos Sur (North & Central Luzon)
  7. Venj G. Creag - Batangas (South Luzon)
  8. Jimmy del Rosario - Cavite (South Luzon)
  9. Yousef Bobadilla - Cavite (South Luzon)
  10. Jhacel Ann Boniel Gallardo - Cebu (Visayas)
  11. Rex Mar Cuadrillero Tomogbong - Cebu (Visayas)
  12. Jethro Millendez Mendieta - Negros Occidental (Visayas)
  13. Kinberly Malaya Besingan - Bukidnon (Mindanao)
  14. Fahd Abel G. Saab - Misamis Oriental (Mindanao)
  15. Bernabe Pendilla Dujali - Davao Oriental (Mindanao)

 


WEEK 10 WINNERS

 

MAJOR PRIZES

 

₱1 Million GCash (Nationwide)

Remedios Jimenez Higona - Quirino (North & Central Luzon)

 

₱100,000 GCash (Regional)

     

  1. Alfredo Manuel Carpio - Manila (NCR)
  2. Hazel Masiddo - Isabela (North & Central Luzon)
  3. Rhea Alma Caraig Guilles - Oriental Mindoro (South Luzon)
  4. Corinne Joy Nabor Ramos - Aklan (Visayas)
  5. Wello Dequillo - General Santos (Mindanao)

 

MINOR PRIZES

 

5G Phones (Regional)

     

  1. Emerita Tangilon Benitez - Navotas (NCR)
  2. Cristian Baldoz Ramos - Tarlac (North & Central Luzon)
  3. Mark John Lopez Mendoza - Batangas (South Luzon)
  4. Jethro Millendez Mendieta - Negros Occidental (Visayas)
  5. Marjori Borinaga - Cagayan de Oro (Mindanao)

 

₱2,000 Shopee Voucher (Regional)

     

  1. Randolf Jallorina Ringor - Quezon City (NCR)
  2. Arnel Sembran Tolentino - Manila (NCR)
  3. Josephine Noveloso Batiles - Taguig (NCR)
  4. Mark Dionisio Medina - Bulacan (North & Central Luzon)
  5. Christine Austria Salao - Bulacan (North & Central Luzon)
  6. Nena Bulubling Ognayon - Ifugao (North & Central Luzon)
  7. Mark Alvin Mayo - Occidental Mindoro (South Luzon)
  8. Cristy Del Valle Zamudio - Camarines Norte (South Luzon)
  9. Julius Caesar Bandola Roque - Laguna (South Luzon)
  10. Leslie Saluta Palaña - Leyte (Visayas)
  11. Mae L. Soco - Bohol (Visayas)
  12. Jobert Intina Yaeso - Cebu (Visayas)
  13. Daniel Alfaro Loreno - Misamis Oriental (Mindanao)
  14. Elmer Abellanosa Villanueva - Misamis Oriental (Mindanao)
  15. Berna Tanalgo - Cagayan de Oro (Mindanao)

 

₱2,000 Lazada Voucher (Regional)

     

  1. Girlie Manabat Velayo - Quezon City (NCR)
  2. Neil Mave Rick Llasos - Pasay (NCR)
  3. Cludette Tulaytay - Taguig (NCR)
  4. Katrina Marie Gonzales de Guzman - Nueva Ecija (North & Central Luzon)
  5. Jobert Macabodbod Milan - La Union (North & Central Luzon)
  6. Sharmine Gay Terrenal Rinion - Isabela (North & Central Luzon)
  7. Reymille Nicoleta - Albay (South Luzon)
  8. Ma. Thea Judinelle Flores Casuncad - Laguna (South Luzon)
  9. Mary Ann Pinlac Morilla - Oriental Mindoro (South Luzon)
  10. Honey Grace Mercader Severino - Leyte (Visayas)
  11. Mark Joseph Hadlocon Cruzada - Leyte (Visayas)
  12. Leonil Granados Montiel - Leyte (Visayas)
  13. Marc Andrew Rubi Enero - Surigao del Sur (Mindanao)
  14. Jhoevanie Campos Dalumpines - Davao del Sur (Mindanao)
  15. Kierby Cabanilla Quidet - Bukidnon (Mindanao)

 


WEEK 9 WINNERS

 

MAJOR PRIZES

 

₱1 Million GCash (Nationwide)

Raymond Hernandez Pulido - Pampanga (North & Central Luzon)

 

₱100,000 GCash (Regional)

 

  1. Loujaine Abtal Bagindah - Quezon City (NCR)
  2. Paulyn Joice Tangcangco - Pampanga (North & Central Luzon)
  3. Junnoel Alisangco Valle - Cavite (South Luzon)
  4. May-ann Panolino Magtiza - Iloilo (Visayas)
  5. Jerwin Hasim - Zamboanga del Sur (Mindanao)

 

MINOR PRIZES

 

5G Phones (Regional)

 

  1. Vencie C. Rumalay - Makati (NCR)
  2. Racquel Roquis - San Fernando (North & Central Luzon)
  3. Gaspar Gallon Bufete - Cavite (South Luzon)
  4. Jannine A. de Mesa - Tacloban (Visayas)
  5. Janice Alvarez Sombrio - Zamboanga del Sur (Mindanao)

 

₱2,000 Shopee Voucher (Regional)

 

  1. Judith Beldad Arpon - Taguig (NCR)
  2. Marycris Ross - Caloocan (NCR)
  3. Fernand Alex Macaranas Mijares - Manila (NCR)
  4. Edna Lizades Pascua - La Union (North & Central Luzon)
  5. Francis Jude Alviz Manansala - Nueva Vizcaya (North & Central Luzon)
  6. Janice Alingod Pascua - Ilocos Sur (North & Central Luzon)
  7. Jovelyn L. Lantaca - Antipolo (South Luzon)
  8. Ma. Rocar Elumba Narra - Cavite (South Luzon)
  9. Annaliza Dequito Amdane - Palawan (South Luzon)
  10. Pauleen Jade Entac - Negros Oriental (Visayas)
  11. Richard Tanggaan Abadiez - Cebu (Visayas)
  12. Jason Banzon Araneta - Cebu (Visayas)
  13. Aj Val Montejo - Misamis Oriental (Mindanao)
  14. Edmarie Ruby Laluces Manglicmot - South Cotabato (Mindanao)
  15. Bayani Lagutang - Sarangani (Mindanao)

 

₱2,000 Lazada Voucher (Regional)

 

  1. Arabel Segualan Bando - Quezon City (NCR)
  2. Stephanie Baguis Delos Reyes - Malabon (NCR)
  3. Esper Polintan Cruz - Malabon (NCR)
  4. Maria Cristina Pagulayan Romero - Nueva Vizcaya (North & Central Luzon)
  5. Rowena Ann Ramos - Cagayan (North & Central Luzon)
  6. Harriette Curly Ann Bansale Lorenzo - Nueva Ecija (North & Central Luzon)
  7. Jorinda Arcenal Sugano - Cavite (South Luzon)
  8. Jun Jun Clamor Madriaga - Cavite (South Luzon)
  9. Mariene Pancho Guevara - Laguna (South Luzon)
  10. Joana Ken Marie Comanda - Imus (Visayas)
  11. Leslie Saluta Palaña- Leyte (Visayas)
  12. Mark Joseph Hadlocon Cruzada - Leyte (Visayas)
  13. Mohammad Machleen Andrin Sakiran - Cebu (Mindanao)
  14. Alimusa Asmad Abdurajak - Zamboanga del Sur (Mindanao)
  15. Amilhaya Macalnas Panara-ag - Lanao del Sur (Mindanao)

 


MONTHLY & WEEK 8 WINNERS

 

MAJOR PRIZES

 

₱2 Million GCash (Nationwide)

Lara Frizabelle Cardona - Manila (NCR)

 

₱1 Million GCash (Nationwide)

Sandara Taladua - Cebu (Visayas)

 

₱100,000 GCash (Regional)

 

  1. Florbie Agaban - Quezon City (NCR)
  2. Russelle Victoria Obsum - Bulacan (North & Central Luzon)
  3. Crisbel Dagooc Barcelon - Cavite (South Luzon)
  4. Melma Ejorcadas - Cebu (Visayas)
  5. Cyril Tablon Beloy - Cotabato (Mindanao)

 

MINOR PRIZES

 

5G Phones (Regional)

 

  1. Rizalina Hubilla Maminta - Mandaluyong (NCR)
  2. Camille Ando - Bulacan (North & Central Luzon)
  3. Regine Delos Santos Sultan - Palawan (South Luzon)
  4. Bernie Maturan - Cebu (Visayas)
  5. Robby Brian Daque Ocon - Lanao del Norte (Mindanao)

 

₱2,000 Shopee Voucher (Regional)

 

  1. Wennie Joy Galaraga De Guia - Quezon City (NCR)
  2. Amerol Lalac - Taguig (NCR)
  3. Elmer Angeles Esteban - Muntinlupa (NCR)
  4. Ezekiel Malawit Gutib - Nueva Ecija (North & Central Luzon)
  5. John Mark Emerson Dizon - Pampanga (North & Central Luzon)
  6. Cristian Baldoz Ramos - Tarlac (North & Central Luzon)
  7. Christine Joy Mantaring - San Mateo (South Luzon)
  8. Monaliza Sebuguero - Cavite (South Luzon)
  9. Oliver Balbuena Cabantoc - Cavite (South Luzon)
  10. Jovelyn Tocmo Revelliza - Cebu Occidental (Visayas)
  11. Filomena Mindo Fabroa - Cebu (Visayas)
  12. Harry Berino Catalan - Capiz (Visayas)
  13. Shean Raven Taca Baylen - Zamboanga del Sur (Mindanao)
  14. Elianor Eliaso Arindig - Lanao del Norte (Mindanao)
  15. Johnalyn Bicar Cale - Agusan del Norte (Mindanao)

 

₱2,000 Lazada Voucher (Regional)

 

  1. Diana Duka - Caloocan (NCR)
  2. Marissa Bunagan Camarao - Taguig (NCR)
  3. Trisha Jade Amoroso - Manila (NCR)
  4. Rodel F. Dancel - San Fernando (North & Central Luzon)
  5. Arnel Cullado Lacson - Nueva Ecija (North & Central Luzon)
  6. Angelica Caballero Arbis - Pampanga (North & Central Luzon)
  7. Nelia N. Calaguio - Rizal (South Luzon)
  8. Bennie Pacho Babar - Cavite (South Luzon)
  9. Jayson Sta. Maria Gonzales - San Mateo (South Luzon)
  10. Ryle B. Bulingot - Negros Oriental (Visayas)
  11. Christopher Quelitano Corsiga - Eastern Samar (Visayas)
  12. Lolita Samperoy Alagos - Antique (Visayas)
  13. John Mark Esparrago Lastimado - Davao Del Norte (Mindanao)
  14. Monica Fausto - Davao Occidental (Mindanao)
  15. Sarabia Daulan Hussin - Sulu (Mindanao)

 


 

WEEK 7  WINNERS

 

MAJOR PRIZES

 

₱1 Million GCash (Nationwide)

Grace Lyn Allego Palero - Cavite (South Luzon)

 

₱100,000 GCash (Regional)

 

  1. Ria Lyn De La Cruz Gallano - Marikina (NCR)
  2. Rain Eirick Ituriaga Hortaleza - Bulacan (North & Central Luzon)
  3. Annaliza Dequito Amdane - Palawan (South Luzon)
  4. Sheen Kim Antolin - Samar (Visayas)
  5. Ariel Dumpa Taperla - South Cotabato (Mindanao)

 

MINOR PRIZES

 

5G Phones (Regional)

 

  1. Grasciela Baluyot - Taguig (NCR)
  2. Cecil R. Manalang - Pampanga (North & Central Luzon)
  3. Romelyn Felizarte Torres - Palawan (South Luzon)
  4. Allyn Vencent Nepomuceno Carilimdiliman - Cebu (Visayas)
  5. Rose Mary Larombe - Misamis Oriental (Mindanao)

 

₱2,000 Shopee Voucher (Regional)

 

  1. Philip Anton Reyes Calica - Taguig (NCR)
  2. Cliff William Taton - Pasig (NCR)
  3. Michelle Literal Matriz - Caloocan (NCR)
  4. Aniceta Samia Lomibao - Pampanga (North & Central Luzon)
  5. Sherill Ofina - Nueva Ecija (North & Central Luzon)
  6. Kimberly Yanga Tan - Pampanga (North & Central Luzon)
  7. Ejay Palicpic Juada - Laguna (South Luzon)
  8. Julie Ann Basabe Belen - Rizal (South Luzon)
  9. Nathaniel Garcia Rostata - Cavite (South Luzon)
  10. Liezel Malabago Gozon - Negros Occidental (Visayas)
  11. Michael Angelo C. Go - Iloilo (Visayas)
  12. Chyril De Leon Simborio - Leyte (Visayas)
  13. Cherry Pie Valerio Napal - Bukidnon (Mindanao)
  14. Cyrem Calud Crusit - Davao del Sur (Mindanao)
  15. Susan Caores Batingal - Agusan del Sur (Mindanao)

 

₱2,000 Lazada Voucher (Regional)

 

  1. Edward Hacla Salango - Pasig (NCR)
  2. Paul Jake Tolentino - Taguig (NCR)
  3. Christian Rafael Ramos Tañedo - Manila (NCR)
  4. Perlita Ballesteros - Isabela (North & Central Luzon)
  5. Maria Theresa Hablo - Bulacan (North & Central Luzon)
  6. Jane Kimberly Balingit Gelido - Pampanga (North & Central Luzon)
  7. Ivy Jane Supero - Sorsogon (South Luzon)
  8. Jun Jun Clamor Madriaga - Cavite (South Luzon)
  9. Jhonavee Cagampang Anacay - Cavite (South Luzon)
  10. Ronald M. Montano - Samar (Visayas)
  11. Monalisa Rebusit Nayad - Cebu (Visayas)
  12. Khyrelle Nadunsa Bagoy - Bohol (Visayas)
  13. Berna Tanalgo - Cagayan de Oro (Mindanao)
  14. Fatimah Mala Rasul - Lanao del Sur (Mindanao)
  15. Jo Anne Rigor Cruz - Misamis Oriental (Mindanao)

 


 

WEEK 6 WINNERS

 

MAJOR PRIZES

 

₱1 Million GCash (Nationwide)

Marvin Bernardino Luna - Quezon City (NCR)

 

₱100,000 GCash (Regional)

 

  1. Arnel Sembran Tolentino - Manila (NCR)
  2. Vermont Santos Garcia - Bulacan (North & Central Luzon)
  3. Augusto Leonardo Abioro - Cainta (South Luzon)
  4. Catherine Cardosa Elnasin - Negros Oriental (Visayas)
  5. Glenn Bill Manlosa Alegado - Misamis Oriental (Mindanao)

 

MINOR PRIZES

 

5G Phones (Regional)

 

  1. Ginalyn Combenido Vasquez - Malabon (NCR)
  2. Joemar Guzman - Angeles (North & Central Luzon)
  3. Jhunrey Lariosa - Cavite (South Luzon)
  4. Leemarshall Lopez Tagudin - Cebu (Visayas)
  5. Berlyn R. Basan - Lanao del Norte (Mindanao)

 

₱2,000 Shopee Voucher (Regional)

 

  1. Ramil Inlucido - Parañaque (NCR)
  2. Roderick Froilan Alcantara - Quezon City (NCR)
  3. Carmille Awa Belonio - Taguig (NCR)
  4. Ronald Realingo Marcos - Pampanga (North & Central Luzon)
  5. Jurielyn Antolin Macabontoc - Pangasinan (North & Central Luzon)
  6. Glorina M. Talagtag - Quirino (North & Central Luzon)
  7. Maricel Cepe Clerigo - Camarines Sur (South Luzon)
  8. Mayrose Beniten Toledano - Binangonan (South Luzon)
  9. John Vincent A. Arquero - Albay (South Luzon)
  10. Jasmin Morira Maniquiz - Capiz (Visayas)
  11. Jun Rey Bregole Mecate - Leyte (Visayas)
  12. Ma. Lourdes Vidal Cabinbin - Capiz (Visayas)
  13. Lyneth Bacong Mendoza - Agusan del Norte (Mindanao)
  14. Wello Dequillo - General Santos (Mindanao)
  15. Mark Anthony Potenciano - Zamboanga del Sur (Mindanao)

 

₱2,000 Lazada Voucher (Regional)

 

  1. Valerie Tendenilla - Taguig (NCR)
  2. Genrev Galza - Muntinlupa (NCR)
  3. Judy Ann Calibo Ramo - Manila (NCR)
  4. Bryan Gono Cruz Pascual - Bulacan (North & Central Luzon)
  5. Trxy Myls Balingao - Pampanga (North & Central Luzon)
  6. Alex Batan Quilang - Cagayan (North & Central Luzon)
  7. Jowelyn Bongon - Albay (South Luzon)
  8. Maritchel Gala Minoro - Palawan (South Luzon)
  9. Kenneth Layon Alcoran - Laguna (South Luzon)
  10. Donald Reyes Guarin - Negros Oriental (Visayas)
  11. Domingo Manulat - Cebu (Visayas)
  12. Christian Hufana - Antique (Visayas)
  13. Zarly Labajo Sanquina - Davao del Sur (Mindanao)
  14. Cyril Tablon Beloy - Cotabato (Mindanao)
  15. John Ric Lim Eballe - Davao (Mindanao)

 


WEEK 5 WINNERS

 

MAJOR PRIZES

₱1 Million GCash (Nationwide)

Lucello Papellero - Cebu (Visayas)


₱100,000 GCash (Regional)

  1. Alex Tuico - Pasig (NCR)
  2. Abegail Belaro - Bataan (North & Central Luzon)
  3. Paulo Del Monte Quijano - Rizal (South Luzon)
  4. Artemio Getaruelas Cabuguas - Cebu (Visayas) 
  5. Habib Sandigan - Maguindanao (Mindanao)

 

MINOR PRIZES

5G Phones (Regional)


  1. Maria Luisa Bucayo - Manila (NCR)
  2. Wilson Jr. Crucio Labadia - Pangasinan (North & Central Luzon)
  3. Millo Ferrer Del Rosario - Cavite (South Luzon)
  4. Samuel Pamilaon Rejas - Bohol (Visayas) 
  5. Jaylamea Moral Daso - Misamis Oriental (Mindanao)


₱2,000 Shopee Voucher (Regional)

  1. Mary Cris Abesamis Peñaflor - Caloocan (NCR)
  2. Lezel Tresvalles Borabo - Quezon City (NCR)
  3. Ian Linao Calinawan - Taguig (NCR)
  4. Monica Gan Marasigan - Bulacan (North & Central Luzon) 
  5. Jane Anne Obqiua Zacarias - Pampanga (North & Central Luzon)
  6. Marian Dimalanta Lucernas - Nueva Ecija (North & Central Luzon)
  7. Dennis De Guzman Canete - Antipolo (South Luzon)
  8. Erwin Maceda Odiver - Albay (South Luzon)
  9. Jason Jubilo - Laguna (South Luzon)
  10. Chekie Connery Bayutas Solamo - Cebu (Visayas) 
  11. Clyde Catiil - Siquijor (Visayas) 
  12. Michael Jose Benjamin Jr. Rafael Juen - Iloilo (Visayas) 
  13. Dimple Marimon Kutin - North Cotabato (Mindanao)
  14. Shannen Marie Q. Cuambot - Misamis Occidental (Mindanao)
  15. Maristela A. Ogoc - Misamis Oriental (Mindanao)

 

₱2,000 Lazada Voucher (Regional)

  1. Rodalyn Depanes Gabayno - Quezon City (NCR)
  2. Arlyn Alagao Dumlao - Manila (NCR)
  3. Jumar Lumido - Manila (NCR)
  4. John Rey Robles Dilig - Bulacan (North & Central Luzon) 
  5. Jennefer Gascon - Nueva Ecija (North & Central Luzon) 
  6. Mary Jane Diaz Pajara - Ilocos Sur (North & Central Luzon) 
  7. Djuelia Mari Suarez Malagday - Laguna (South Luzon)
  8. Laurenze Anthony Sotto Lasig - Laguna (South Luzon)
  9. Rona E. Omaña - Rizal (South Luzon)
  10. Jared Bacnutan Sanchez - Samar (Visayas) 
  11. John Peter Esparagoza Julian - Antique (Visayas) 
  12. Maria Estela Timlor - Cebu (Visayas) 
  13. Nick Jelou Dadofalza Baculio - Misamis Oriental (Mindanao)
  14. Narcisa Peralta Malayo - Zamboanga del Sur (Mindanao)
  15. Rose Anne Aporongao Soldevilla - South Cotabato (Mindanao)

 


MONTHLY & WEEK 4 WINNERS

MAJOR PRIZES

 

₱2 Million GCash (Nationwide)

Nelson Asari - Zamboanga (Mindanao)

 

₱1 Million GCash (Nationwide)

John Clyford Araquil - Makati City (NCR)

 

₱100,000 GCash (Regional)

 

  1. Marnelle Adal - Caloocan (NCR)
  2. Hermalyn Pugong Liwayan - Ifugao (North & Central Luzon)
  3. John Gador Bumagat - Cavite (South Luzon)
  4. Bonifacio Despi - Cebu (Visayas)
  5. Jessirel Molina Solares - Misamis Oriental (Mindanao)

 

MINOR PRIZES

 

5G Phones (Regional)

 

  1. Salvacion Rubido Loberiano - Pasay (NCR)
  2. Mariel Rem Baga Fernandez - La Union (North & Central Luzon)
  3. Christine Joy Mantaring - San Mateo, Rizal (South Luzon)
  4. Jennifer Ian Ian Llido - Bohol (Visayas)
  5. Ailyn B. Macoy - North Cotabato (Mindanao)

 

₱2,000 Shopee Voucher (Regional)

 

  1. Rosie Pastoral Subibe - Mandaluyong (NCR)
  2. Gilian Decolawan Esperas - Caloocan (NCR)
  3. Earl Oscar Stephen Sadio Santillan - Makati (NCR)
  4. Glorina M. Talagtag - Quirino (North & Central Luzon)
  5. Richelle Mateo - San Fernando (North & Central Luzon)
  6. Robin Hernandez Robles - Pampanga (North & Central Luzon)
  7. Jaime Jr. Estrada Pagayanan - Cavite (South Luzon)
  8. Joyce Ann Maco Mayano - Laguna (South Luzon)
  9. Jomar Gulane Roste - Cavite (South Luzon)
  10. Golden Ortaliz Ponce - Negros Oriental (Visayas)
  11. Sherra May Dela Cruz Sucgang - Capiz (Visayas)
  12. Charisse Lacaba Morales - Leyte (Visayas)
  13. Janisha Ebrahim Dima - Maguindanao (Mindanao)
  14. Christopher S. Borcelas - Zamboanga (Mindanao)
  15. Berna Tanalgo - Cagayan De Oro (Mindanao)

 

₱2,000 Lazada Voucher (Regional)

 

  1. Rodelio De Leon Santos - Parañaque (NCR)
  2. Iremar Capistrano Rabelleza - Quezon City (NCR)
  3. Ferucci C. Canlas - Muntinlupa (NCR)
  4. Jennel Cebreiros Deladia - Nueva Ecija (North & Central Luzon)
  5. Ma. Lourdes M. Tamayao - Tuguegarao (North & Central Luzon)
  6. John Lenard Benedicto - Nueva Ecija (North & Central Luzon)
  7. Kathrine Pascual Sunga - Cavite (South Luzon)
  8. Alison Joy Bitas - Batangas (South Luzon)
  9. Noreen Maple Javier - Cavite (South Luzon)
  10. Geraldin Labita Parquilla - Leyte (Visayas)
  11. Sean Michael Phua - Samar (Visayas)
  12. Dennis Rey Quibal Vallega - Negros Oriental (Visayas)
  13. Donna Mandabon Sabayog - Davao Oriental (Mindanao)
  14. Rey Hajie Tab Calipayan - Misamis Oriental (Mindanao)
  15. Alyssa Tacsagon Nñora - South Cotabato (Mindanao)

 


WEEK 3 WINNERS

 

MAJOR PRIZES

 

₱1 Million GCash (Nationwide)

Ma. Angelie Lardizabal - Ilocos Sur (North Luzon)

 

₱100,000 GCash (Regional)

 

  1. John Ray Bacani Soriano - Valenzuela (NCR)
  2. Ghenrie Justo Ladesma - Pangasinan (North & Central Luzon)
  3. Annalyn Obal Morico - Camarines Sur (South Luzon)
  4. Rory Ann Gallardo - Leyte (Visayas)
  5. Wasim Amerol Mamarinta - Misamis Oriental (Mindanao)

 

MINOR PRIZES

 

5G Phones (Regional)

 

  1. Bernadette Ubay Susana - Quezon City (NCR)
  2. Franklin Dumacyon Del Rosario - Kalinga (North & Central Luzon)
  3. Irish Dizon Ogbac - Cainta RIzal (South Luzon)
  4. Clarisse Esquierdo Celum - Samar (Visayas)
  5. Felmar Gumatao - Zamboanga del Norte (Mindanao)

 

₱2,000 Shopee Voucher (Regional)

 

  1. Nepthalie Andaya Alvarez - Quezon City (NCR)
  2. Veronica Gaspar Villanueva - Tondo, Manila (NCR)
  3. Angeline Malig On De La Cruz - Taguig City (NCR)
  4. Elirose Orita Flores - Isabela (North & Central Luzon)
  5. Divina Delos Santos Ramos - Bataan (North & Central Luzon)
  6. Philip Joshua Paynor - Nueva Ecija (North & Central Luzon)
  7. Lea De Mesa Alcantara - Laguna (South Luzon)
  8. Anthony Bagacina Baal - Camarines Sur (South Luzon)
  9. Josiah Mikhail Gonzaga Cruz - Cavite (South Luzon)
  10. Dulce Maisog - Leyte (Visayas)
  11. Fredo Mercader - Biliran (Visayas)
  12. Rey Jeel Ostras Yumul - Antique (Visayas)
  13. Alonna Amad - Zamboanga del Norte (Mindanao)
  14. Marjorie Felias - Butuan City (Mindanao)
  15. Rollen Batistil Rivero - Misamis Oriental (Mindanao)

 

₱2,000 Lazada Voucher (Regional)

 

  1. Randy Susano Bondoc - Sta. Mesa, Manila (NCR)
  2. Brian Compa Zeta - Caloocan (NCR)
  3. Erika Jane Amistoso Resco - Navotas (NCR)
  4. Maria Fe Bruan Punsalang - Tarlac (North & Central Luzon)
  5. Rizza S. Mendiola - Malolos (North & Central Luzon)
  6. Rozali Dolor - Pampanga (North & Central Luzon)
  7. Marlon Marasigan Botin - Batangas (South Luzon)
  8. Gian Marcus Alonzo - Cavite (South Luzon)
  9. Vina Degala Naanep - Rizal (South Luzon)
  10. Elsa Gordon - Iloilo (Visayas)
  11. Glaiza Talaboc Pesquera - Cebu (Visayas)
  12. Jocelyn Sienes Rabi - Negros Oriental (Visayas)
  13. Ashram Coro Pacasmo - Lanao del Sur (Mindanao)
  14. Shean Raven Taca Baylen - Zamboanga del Sur (Mindanao)
  15. Jean Hemarino Rosalina - Lanao del Norte (Mindanao)

 


 

WEEK 2 WINNERS

 

MAJOR PRIZES

 

₱1 Million GCash (Nationwide)
Clister Mosico Verano - Misamis Oriental (Mindanao)



₱100,000 GCash (Regional)

  1. Janelle Concejo Daguinot - Taguig (NCR)

  2. Judy Ann Purisima Rendon - Tarlac (North & Central Luzon)

  3. Alberto Estevez Solano - Albay (South Luzon)

  4. Juvenal Lumayag Manatad - Bohol (Visayas)

  5. Guicelma Dinaman Bat-On - Santiago City, Isabela (Mindanao)

 

MINOR PRIZES

5G Phones (Regional)

 

  1. Ara Bettina Uy Santos - Makati (NCR)

  2. Jenny Rose Morata Sison - Tarlac (North & Central Luzon)

  3. Reymille Manzanilla Nicoleta - Albay (South Luzon)

  4. Ma. Lourdes Vidal Cabinbin - Capiz (Visayas) 

  5. Roselyn Lagata - Koronadal City (Mindanao)



₱2,000 Shopee Voucher (Regional)

  1. Radeea Ibrahim Abdurajak - Valenzuela (NCR)

  2. Mia Glenn Angeles Morin - Mandaluyong (NCR)

  3. Sarah Gonzalez Carls - Las Pinas (NCR)

  4. Moamar C. Mua - Kalinga (North & Central Luzon)

  5. Mark Allan Romero Batac - Bataan (North & Central Luzon)

  6. Jaena Genesis Casilana Manaoat - Pangasinan (North & Central Luzon)

  7. Rexela Marche Par Villanueva - Cavite (South Luzon)

  8. Emiliana Ebora - Batangas (South Luzon)

  9. Celestine Jean Bordonada Dalisay - Palawan (South Luzon)

  10. Meera Mae Paras Ricablanca - Cebu (Visayas)

  11. Fretchie Lisas Seniel - Negros Oriental (Visayas)

  12. Mary Jean Lumen Castro - Cebu (Visayas)

  13. Norhaya Tukal Al - Maguindanao (Mindanao)

  14. Jonafe Jagonia Tagala - Misamis Occidental (Mindanao)

  15. Abubacar T. Lomangco - Marawi (Mindanao)



₱2,000 Lazada Voucher (Regional)

 

  1. Joel Sabadao Marcos - Sampaloc, Manila (NCR)

  2. Liezl Gaspar Navarro - Parañaque (NCR)

  3. Nestor Acosta Chy - Taguig City (NCR)

  4. Cherry Ann Mercado - Nueva Ecija (North & Central Luzon)

  5. Myra Bunagan Birung - Tuguegarao (North & Central Luzon)

  6. Jan Xandrei Nolasco Solario - Cagayan (North & Central Luzon)

  7. Marites Lucenario Bendecio - Sorsogon (South Luzon)

  8. Maria Luisa Maullon Macatigbac - Batangas (South Luzon)

  9. Alvin Robas Baldemoro - Camarines Sur (South Luzon)

  10. Keizyle Vallente - Tagbilaran (Visayas)

  11. Ellen Mae Logrosa Villasis - Capiz (Visayas)

  12. Rodulfo Montes Salimbangan - Cebu (Visayas)

  13. Roel Ramayla - Davao (Mindanao)

  14. Lester J. Libradila - Tagum City (Mindanao)

  15. Bai Rachael Abag - Cotabato City (Mindanao)

     

 


WEEK 1 WINNERS

 

MAJOR PRIZES

 

₱1 Million GCash (Nationwide)


Marlo Labor - Calbayog City (Visayas)

 

₱100,000 GCash (Regional)

  1. Anthony Relova - Caloocan (NCR)

  2. Emmerson Tiu Quesada - La Union (North & Central Luzon)

  3. Eliza Evidente Santos - Bacoor City, Cavite (South Luzon) 

  4. Robert Boces - Iloilo (Visayas)

  5. Frema Apilado - Davao City (Mindanao)

 

MINOR PRIZES

5G Phones (Regional)

 

  1. France Arabelle Pinanonang Gonzales - Makati (NCR)

  2. Judymar Orilla - Abra (North & Central Luzon)

  3. Julebie Sandagon Lontayao - Santa Rosa, Laguna (South Luzon)

  4. Shine Dale Halang Manalo - Negros Occidental (Visayas)

  5. Krizza Palmera - Davao del Sur (Mindanao)



₱2,000 Shopee Voucher (Regional)

  1. John Clyford Morada Araquil - Makati (NCR)

  2. Morsi Cabaro - Pasay (NCR)

  3. Jocelyn Atienza Bacabac - Pasay (NCR)

  4. Joseph O. Miranda - Bulacan (North & Central Luzon)

  5. Bernardo Julian Gonzales Jr. - Isabela (North & Central Luzon)

  6. Ma. Lourdes M. Tamayao - Tuguegarao City (North & Central Luzon)

  7. Miguelito Albarico Cruz - Rizal (South Luzon)

  8. Tiffany Morales Francisco - Bacoor City, Cavite (South Luzon)

  9. Reymille Manzanilla Nicoleta - Albay (South Luzon)

  10. Gerald Tripoli Marco - Cebu (Visayas)

  11. Christopher Parcon Ape - Negros Occidental (Visayas)

  12. Charissa Canlom - Naga (Visayas)

  13. Sean Anthony Embodo Villarejo - Davao del Sur (Mindanao)

  14. Krystine Dawn Cantomayor Candidier - North Cotabato (Mindanao)

  15. Niko Romero Abrenica - Davao del Norte (Mindanao)

₱2,000 Lazada Voucher (Regional)

 

  1. Jhuan Rainielle Correa - Taguig (NCR)

  2. Wildren Barona Acero - Quezon City (NCR)

  3. Susan Villafuerte - Quezon City (NCR)

  4. Jerico Royz Bello Oria - Pampanga (North & Central Luzon)

  5. Melchor Vedeea - Nueva Ecija (North & Central Luzon)

  6. Daria Fronda Nama - Isabela (North & Central Luzon)

  7. Alyssa Jay Cabanilla Gremio - Cavite (South Luzon)

  8. Jane Christine Bibal Malaluan - Batangas (South Luzon)

  9. Gerardo D. Mendajar - Cainta (South Luzon)

  10. Jason Kinth Lapinig Arcillas - Leyte (Visayas)

  11. Raymond Oclarit Siy - Bohol (Visayas)

  12. Marilyn Esparcia - Talibon (Visayas)

  13. Rialyn Tutor Tabuzares - South Cotabato (Mindanao)

  14. Kenneth John Limbag - General Santos City (Mindanao)

  15. Coleen Faye Acuzar Bedrejo - Davao del Sur (Mindanao)